Hírek
2015. Január 12. 08:36, hétfő | Helyi sport
A vízben is kezdődik a szezon
Vízilabdás lányaink bent vannak már a vízben. Hamarosan indul a szezon, elkezdték a felkészülést.
Vége a hosszú szünetnek, lányaink már hétfő óta edzenek ismét együtt és készülnek a január végi bajnoki fordulóra. Barna Edinával beszélgettünk, akit éppen Budapesten a metróban értünk utol.
- Jelenleg már Budapesten vagyok, mi hazajöhettünk ma, hiszen este kétkapuzunk majd az UVSE – Centrállal. Mihi a felkészülés hajrájában azt szeretné, ha heti kétszer tudnánk más csapatokkal edzőmeccseket játszani, többségében ez az UVSE lesz, ők a legfogékonyabbak az ötletre. Nekünk pedig nagyon jót fog tenni, hiszen az egyik legerősebb együttes ellen állhatunk ki heti szinten.
Hétfőn kezdtük el a munkát, hosszú szünet után kicsit szokatlan volt a tempó, bár nem volt olyan erős az első összejövetel, mint azt gondoltuk. Jót tett az is, hogy a pauza alatt mindenki elvégezte a személyre szabott kondit, így nem a nulláról kezdtük az újévet. Nagyon össze kell kanunk magunkat, hiszen január végén már jön is az első bajnoki. A BVSC ellen, ráadásul idegenben játszunk, ami nem lesz könnyű falat. A felkészülés és az edzések viszont jól mennek, a kétkapuzások jókor jönnek, lesz lehetőségünk formába lendülni. Most mindenki arra koncentrál, hogy száz százalékos állapotban legyen a kezdésre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek
Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett
Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.
2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború
Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést
2026. Február 04. 07:38, szerda | Sport
Molnár Attila Európa-csúccsal nyert 400 méteren Ostravában
Molnár Attila 45.01 másodperces Európa-csúcsot ért el férfi 400 méteren Ostravában, a fedettpályás atlétikai sorozat arany kategóriájú versenyén.
