Hírek
2016. Április 05. 00:15, kedd | Helyi
Tollasoztak
Újabb sikerekről számoltak be a Danubius KSE Tollaslabda Szakosztálya.
2016. április 1-2-3-án Szegeden a Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntőjén képviselte városunkat a Danubius KSE Tollaslabda Szakosztályának 17 játékosa.
Amatőr kategóriában versenyzett: Kovács Nikolett/Gárdonyi, Friedl Natalie/GárdonyiBölcskei Hanna/ Móricz,Konics Gerda/ Kereskedelmi, Nemoda Zsuzsanna /Kereskedelmi és Horváth Nóra/Rudas és Pintér Gergő.
Az igazolt versenyzők kategóriájában lépett pályára: Friedl Ádám/Gárdonyi., Vagyóczki Roland/ Gárdonyi,Ludman Mira/ Gárdonyi, Nagy Bence / Gárdonyi, Vagyóczki Dávid / Gárdonyi, Borbély Hanna / Gárdonyi, Csomor-Németh Lili/ Gárdonyi,Zuniga Ádám/ Gárdonyi,Meskál Ábel, Gárdonyi Tóth Réka / Széchenyi.
13 tollaslabdapályán, több,mint 500 mérkőzés került lejátszásra.
A Gárdonyi Géza Általános Iskola a legjobb igazolt játékosokkal rendelkező általános iskolák országos csapat versenyében negyedik helyezett lett.
A legjobb nyolc játékos között végzett hét versenyzőnk: ötödik lett Borbély Hanna, hatodik Friedl Natalie és hetedik Vagyóczki Dávid. Érmes lett korosztályában és kategóriájában ezüstérmesként Nagy Bence,bronzérmesként Ludman Mira,Nemoda Zsuzsanna,Tóth Réka.
Köszönjük szépen a tudósítást:
Az 1 fotón a dunaújvárosi tollaslabda diákolimpikonok csapata
a 2.fotón Ludman Mira I.korcsoport leány bronzérmese a dobogón az igazolt versenyzők között
a 3.fotón Tóth Réka, aki az V.korcsoprt leány bronzérmese az igazolt versenyzők között
A 4.fotón Nagy Bence az I.korcsoport fiú ezüstérmese az igazolt sportolók között, a szövetség főtitkára adja át az érmest
az 5.fotón Nemoda Zsuzsanna,a VI.korcsoprt amatőr leány bronzérmese az országos diákolimpiai döntőn
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 02. 09:35, szerda | Helyi
DISZNÓHÚS MELLETT DROGGAL IS ÜZLETELT
Egy drogkereskedő férfit és segítőjét fogták el a Fejér vármegyei nyomozók. A páros felső kapcsolatára a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda Kábítószer Bűnözés Elleni Hivatal csapott rá.
2025. Március 25. 09:54, kedd | Helyi
Közeleg az év első lomtalanításának ideje
Mint arról már korábban beszámoltunk, ebben az évben is folytatja az önkormányzat a városrészenként meghirdetett lomtalanítási sorozatot. Az első Újtelepen lesz, április 5-én.
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Március 07. 10:21, péntek | Helyi
KERÍTÉSEN ÁT A BÖRTÖNIG
Rossz taktikát választott a körözési toplistán szereplő zsaroló.