Hírek
2012. Január 11. 16:15, szerda | Helyi sport
5 nap, 5 meccs a Bikáknak
Péntektől szerdáig ötször lép jégre városunk jégkorong csapata.
Hokimaraton a jégcsarnokban! Nehéz napok állnak a csapat tagjai előtt, hiszen ötször kell pályára lépniük és helyt állni, sok múlik ugyanis ezeken a mérkőzéseken. Vasárnap kétszer is játszanak, a helyzet tehát nem könnyű. A szurkolóknak sem, de aki bírja a gyűrődést a "B középben" az élményeken kívül még gazdagabb lesz valamive: Aki teljesítette a maratont és összegyűlt az öt pecsétje, 20% kedvezménnyel vásárolhat meg egy bikás relikviát a DAB ajándékboltjában január 17. és február 29. között.
A vasárnapi duplamérkőzésre elég egy jegyet vásárolni, de a pihenőben sem érdemes hazamenni, hiszen egy különleges meglepetés vár szurkolókra. A büfében lévő képernyőn exkluzív vetítés veszi majd kezdetét, ahol a dunaújvárosi csapat életének eddig sosem látott pillanataiba nyerhetnek betekintést a drukkerek, valamint a képsorok segítségével felidézhetik a legszebb emlékeket is az Acélbikák történelméből. Az oldott hangulat megteremtését a büfénél ideiglenesen kialakított „hokiterasz” is segíti majd.
Az embertpróbáló öt nap programja a következő:
jan. 13. péntek 19:15 Dab. Docler - Steaua (MOL-Liga)
jan. 14. szombat 19:15 Dab.Docler - VEU Feldkirch (Nationalliga)
jan. 15. vasárnap 15:00 Dab.Docler - Sapa Fehérvár AV19 (MOL-Liga
jan. 15. vasárnap 19:15 Dab.Docler - HC Innsbruck (Nationalliga)
jan. 17. kedd 19:15 Dab.Docler – Brassó (MOL-Liga)
Szurkoljunk együtt városunk Jégkorongcsapatának!
vassá
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 09. 09:00, szombat | Külföld
Ukrajnai háború - Háromnapos tűzszünetet jelentett be Trump Ukrajna és Oroszország között
Szombattól kezdődően háromnapos tűzszünetet jelentett be Ukrajna és Oroszország között Donald Trump amerikai elnök Washingtonban pénteken.
2026. Május 09. 08:12, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Személyes kedvencem a Vadhajtások
Dopemannél járt a leköszönő miniszterelnök.
2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.
2026. Május 08. 12:53, péntek | PR
K&H: a fiatalok már a közösségi médiában tájékozódnak a pénzügyekről
a finfluenszerek közelebb hozzák a pénzügyeket – a tudatos értelmezés egyre fontosabb
