Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2015. Augusztus 14. 07:13, péntek | Kék hírek
Forrás: MTI

A Sziget bejáratánál árult kábítószergyanús anyagokat egy férfi

A Sziget bejáratánál árult kábítószergyanús anyagokat egy férfi

Többféle kábítószergyanús anyagot árult a Sziget fesztivál bejáratánál egy fiatal férfi, aki ellen kábítószer-kereskedelem miatt indult eljárás - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön a honlapján.

A közlemény szerint szerda délelőtt a Hajógyári szigeten tartott rendezvény egyik alkalmazottja segítséget kért a szervezőktől, mert egy férfi angolul drogot próbált neki eladni a bejáratnál. A szervezők a személyleírás alapján néhány óra alatt azonosították P. Bálintot, majd a rendőrök érkezéséig visszatartották őt.

A rendőrök 5,68 gramm kábítószergyanús növényi származékot, valamint 10 kábítószergyanús, figurás tablettát találtak a 24 éves diósdi férfinál, ezeket lefoglalták. A férfit őrizetbe vették, és kábítószer-kereskedelem vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A III. kerületi Rendőrkapitányság kezdeményezte előzetes letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek

Ötmillió forint értékű marihuána

Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.

2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek

Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett

Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.

2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek

Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden

A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.