2024. április 19, péntek - Emma

2016. Szeptember 04. 10:29, vasárnap | Helyi

Amatőrök és a tollaslabda

A Danubius KSE Tollaslabda Szakosztálya Jakab János edző vezetésével szeptember 2-án pénteken este megrendezte az Újvárosi Amatőr Tollaslabda Bajnokság szeptemberi fordulóját.A sportrendezvényen 5 kategóriában 35 induló vett részt.

A sportrendezvényen 5 kategóriában 35 induló vett részt.A következő dobogós helyezések születtek:
Csöppök kategóriájában emlékplakettet kapott első helyezéséért e Nagy Noel, aranyérmes lett Hosszú Alisa Éva, ezüstérmes lett Kákony Marcell és bronzérmes lett Vén Levente.

3.helyezett: Tóth Tamás.

A verseny kiváló lehetőség volt arra,hogy a Dunaújvárosban és környékén tollaslabdázó amatőr és igazolt játékosok, legyenek akár gyermekek, akár felnőttek felmérjék erőviszonyaikat az itthoni mezőnyben barátságos keretek között. A legfiatalabb versenyző 7 éves volt, a legidősebb 50 éves. Ez is mutatja,hogy a tollaslabda bármelyik korosztály számára ideális sportágválasztás lehet.

1. fotó: Csöppök kategóriájának érmesei
2.fotó:"D" kategória arany és ezüstérmese Jakab János edzővel