Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2015. Február 09. 09:21, hétfő | Helyi
Forrás: Police.hu

Az elmúlt 24 órában történt- Rendőrségi hírek a megyéből

Az elmúlt 24 órában történt- Rendőrségi hírek a megyéből

Az elmúlt 24 óra történései Fejér megyében- rendőrségi körkép.

Dunaújvárosban a Latinovits utca és Köztársaság utca kereszteződésében történt egy közúti közlekedési baleset 2015. február 8-án az esti órákban. A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján egy 27 éves nő a kereszteződésben elvesztette uralmát gépjárműve felett és egy szabályosan parkoló személyautónk ütközött. A helyszíni szemle során a vezetővel szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott, ezért vele szemben eljárást indítottak a rendőrök.

Adonyban a Rákóczi utcában járőröző rendőrök figyeltek fel egy földön fekvő férfira szintén vasárnap este. A földön fekvőhöz lépve az egyenruhások megállapították, hogy annak magatehetetlen állapota és a rendkívüli hideg miatt az illető életveszélyben van, ezért biztonsági intézkedés keretében az OMSZ riasztott munkatársai a férfit kórházba szállították.

Végezetül: Gárdonyban a Szabadság út és Jókai utca kereszteződésében szabálytalanul álló gépkocsira lettek figyelmesek a rendőrökvasárnap délután. A járműhöz lépve a rendőrök megállapították, hogy annak 47 éves hölgy utasa rosszul lett és férje azért állt félre a kereszteződésben. A járőrök az autót biztonsági intézkedés keretében a kórházig kisérték szívbeteg utasával, ahol orvosi ellátásban részesült.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 15. 13:49, szerda | Helyi

INGATLANCSALÓ BŰNSZÖVETSÉG FELSZÁMOLVA

A Fejér vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói négy férfit őrizetbe vettek, ötödik társukat még keresik. A gyanúsítottak több mint 90 millió forint kárt okoztak csalássorozatukkal.

2025. Szeptember 17. 12:50, szerda | Helyi

ELFOGTÁK A KISKORÚ SÉRELMÉRE ELKÖVETETT BŰNCSELEKMÉNY GYANÚSÍTOTTJÁT DUNAÚJVÁROSBAN

A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai szexuális erőszak bűntette miatt őrizetbe vettek egy 41 éves férfit.

2025. December 05. 07:37, péntek | Sport

Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt

A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.