Hírek
2016. Március 16. 23:40, szerda |
Helyi sport
Forrás: Mátyás Gábor, Dunaferr SE ügyvezető elnök
Birkózó sikerek
A dobogó második fokán Veres-Kovács Ádám áll
Serdülő kötöttfogású rangsorversenyt rendeztek Pilismaróton 2016. március 13-án. A megmérettetésen 192-en léptek szőnyegre. A Dunaferr SE 2 versenyzővel képviseltette magát. Vasas Bence 63kg-ban egy vereség után búcsúzott a további küzdelmektől. Veres-Kovács Ádám (69 kg) súlycsoportjában 23-an küzdöttek az érmekért. Ádám egész nap nagyon jól birkózott. Négy győztes mérkőzés után, melyeken pontot sem csináltak rajta, bejutott a döntőbe. Itt azonban dorogi ellenfele (Klányi Krisztofer) jobbnak bizonyult nála, nagy csatában 6-2-es arányú vereséget szenvedett, így a dobogó II. fokára állhatott fel.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 08:10, szerda | Belföld
Hőség - Szinte az egész ország területén nagyon erős UV-B sugárzás várható szerdán
Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén - közölte az MTI-vel a HungaroMet Zrt. kedden.
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.
2026. Június 23. 15:28, kedd | Sport
Vb-2026 - Haaland, Mbappé és Messi futballtörténeti magasságokban
A világbajnokság hétfői játéknapján egyaránt duplázó Erling Haaland, Kylian Mbappé és Lionel Messi is futballtörténeti magasságokban jár különböző statisztikai mutatókban.
2026. Június 23. 11:21, kedd | Kék hírek
Valótlan hirdetések miatt emeltek vádat egy nő ellen Somogyban
Eladásra kínált könyvekről, színház- és koncertjegyekről szóló valótlan hirdetések miatt vádat emelt az ügyészség egy nő ellen - tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-t.
