Hírek
2016. Augusztus 14. 07:33, vasárnap | Helyi
Borra cserélte a nyájat
Sikkasztás miatt javasoltak vádemelést a sárbogárdi rendőrök egy helyi férfival szemben, aki az általa őrzött birkákat borra cserélte.
A Sárbogárdi Rendőrkapitányság sikkasztás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást egy 46 éves férfi ellen.
A juhászként dolgozó helyi lakost azzal gyanúsítják a rendőrök, hogy 2016 májusa előtt a rábízott nyájból juhokat értékesített. A birkákat élő állatként vagy feldolgozott hús formájában, borért cserébe adta tovább.
A rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki a pásztort és a napokban vádemelési javaslattal befejezték a vele szemben folytatott nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
