Hírek
2016. Január 22. 16:52, péntek |
Helyi
Forrás: Horváth Diána c. r. zászlós, FM RFK Kommunikációs Szolgálat
„Don” és „Scotch” a Székesfehérvári Rendőrkapitányság állományát erősíti.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányságon 2015 decemberében két új járőrpár kezdte meg a szolgálatát.
Ispaics Dóra r. főtörzsőrmestert „Don” a húsz hónapos németjuhász, míg Végh Dániel r. törzsőrmestert „Scotch” a másféléves belga juhász segíti a munkája során.
A kutyák megvásárlásához és képzéséhez Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata nyújtott segítséget. A járőrkutyák és kutyavezetőik egy három és fél hónapig tartó kiképzést követően kezdték meg a közös munkát.
A négylábú rendőröket általános járőrfeladatok ellátására képezték ki, így a jövőben ők is hozzájárulnak Székesfehérvár közbiztonságának fenntartásához.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
