2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2015. December 01. 21:36, kedd | Helyi sport

Döntetlennel a 8. helyen

Vége a szezonnak, a 15. forduló után, 21 ponttal a 8. helyen zárja a DPASE a bajnokságot.

Dunaújváros – Mezőkövesd 1-1 (0-0)

Dunaújváros: Dániel – Lorentz, Gengeliczki, Koszó, Csehi, Villám, Tamaskó (Fejős, 79.), Czár, Jakab, Eppel, Sóron (Magasföldi, 65.).

Villam

Szűcs Lajos sérülés miatt nem tudott pályára lépni, Dániel Csaba védett az utolsó mérkőzésen. Aktívabban kezdett a vendég együttes, de hamar kiegyenlítődött a játék. Mindkét csapat több helyzetet is kialakított, Dániel mentett parádésan, de az első félidő nem hozott találatot. A második játékrészben, a vendégek több veszélyes megmozdulása után, Molnár vitte kapura a labdát és 17 méterről a bal felsőbe lőtte (0-1). A 83. percben egy szabadrúgás után Magasföldi József 16 méterről talált a hálóba és egyenlített. (1-1)

Villam

Vége a szezonnak, a 15. forduló után, 21 ponttal a 8. helyen zárjuk a bajnokságot.

Artner Tamás vezetőedző a mérkőzés után gratulált a fiúknak, hiszen értékes egy pontot szereztünk a Mezőkövesd ellen.