Hírek
2013. November 22. 09:08, péntek |
Helyi
Forrás: Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság
Dunaújvárosi és ercsi betörők rendőrkézen
A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság nyomozói négy betörőt fogtak el az elmúlt 24 órában. Kihallgatásukat követően mind a négyüket bűnügyi őrizetbe vették.
A dunaújvárosi rendőrök 2013. november 21-én délelőtt elfogtak egy dunaújvárosi nőt és egy nagyvenyimi férfit, akiket azzal gyanúsítanak, hogy 2013. november 10-én betörtek Dunaújváros, Téglaégető dűlőben lévő egyik ingatlanba, ahonnan háztartási cikkeket, valamint különböző használati tárgyakat, elektromos készülékeket tulajdonítottak el. B. Károlyné 43 éves dunaújvárosi és J. Tamás 43 éves nagyvenyimi lakosokat a nyomozók a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságon dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki gyanúsítottként, majd mindkettőjüket bűnügyi őrizetbe vették. A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság kezdeményezi mindkét terhelt előzetes letartóztatását.
A dunaújvárosi nyomozók szintén ugyanezen a napon két ercsi fiatalembert is elfogtak szintén betörési ügyben. A gyanú szerint a páros 2013. október 19-én Ráckeresztúr, Vajda János utcába az ajtót befeszítve hatolt be egy lakóházba, ahonnan LCD televíziót, valamint készpénzt és aranyékszert tulajdonítottak el. M. Norbert 21 éves és P. Csaba 29 éves ercsi lakosokat a nyomozók dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki gyanúsítottként. A lakásaikon tartott házkutatásokkor több bűncselekményből származó tárgyat foglaltak le a rendőrök. Mindkét férfit, kihallgatásukat követően a nyomozók bűnügyi őrizetbe vették, és kezdeményezik előzetes letartóztatásukat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 13:49, szerda | Helyi
INGATLANCSALÓ BŰNSZÖVETSÉG FELSZÁMOLVA
A Fejér vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói négy férfit őrizetbe vettek, ötödik társukat még keresik. A gyanúsítottak több mint 90 millió forint kárt okoztak csalássorozatukkal.
2025. Szeptember 17. 12:50, szerda | Helyi
ELFOGTÁK A KISKORÚ SÉRELMÉRE ELKÖVETETT BŰNCSELEKMÉNY GYANÚSÍTOTTJÁT DUNAÚJVÁROSBAN
A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai szexuális erőszak bűntette miatt őrizetbe vettek egy 41 éves férfit.
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
