Hírek
2014. Június 18. 21:29, szerda | Helyi
Edzőtovábbképzést tartottak
Dunaújváros adott otthont 2014. június 14-15. között a Magyar Birkózó Szövetség sportágfejlesztési koncepciójának keretein belül ebben az évben a második edzőtovábbképzésnek 60 fő részvételével.
A kétnapos programban kötöttfogású technikák állásból és lentről, szabadfogású technikák állásból, valamint speciális erőfejlesztés, nyújtás és lazítás is szerepelt. Az előadásokat Bacsa Ferenc (utánpótlás vezető) vezetésével Knyaskó Máté (Dorogi NC edzője) kötöttfogásban, Woeller Ákos (a Magyar Női Birkózó Válogatott edzője) szabadfogásban és Újkéry Noémi gyógytornász tartották. Az edzők az előadások után gyakorlatban hajtották végre a látottakat és feltehették kérdéseiket. A lebonyolítással, a helyszínnel, a körülményekkel a Magyar Birkózó Szövetség elégedettségét fejezte ki, és megköszönték a közreműködést a Dunaferr SE birkózó szakosztályának.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
