Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2013. Október 19. 09:01, szombat | Helyi

Egy nap alatt hármat fogtak...

Egy nap alatt hármat fogtak...

Körözöttek rossz napja volt a tegnapi Fejér megyében...

A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság járőrei 2013. október 18-án 18 óra körüli időben Dunaújvárosban, a Szent György utcában igazoltattak egy férfit, akiről az intézkedés során megállapították, hogy az Orosházai Rendőrkapitányság magánokirat-hamisítás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt elfogatóparancsot adott ki ellene. M Jenő 31 éves nagyvenyimi lakost ezért az egyenruhások elfogták és a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki, majd szabadon bocsátották.

A Székesfehérvári Rendőrkapitányság járőrei 2013. október 18-án 8 óra 30 perckor Fülén a Széchenyi utcában intézkedtek egy férfivel szemben. Az igazoltatás során megállapították, hogy T. Zoltán 46 éves polgárdi lakost a Tapolcai Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt körözi. Az egyenruhások ezért a férfit elfogták és a Székesfehérvári Rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki, majd szabadon bocsátották.

A Sárbogárdi Rendőrkapitányság járőrei 2013. október 18-án reggel 9 órakor Sárkeresztúron a Szent István utcában igazoltattak egy nőt, akiről az intézkedés során megállapították, hogy a Székesfehérvári Járásbíróság sikkasztás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt elfogatóparancsot adott ki ellene. A rendőrök ezért K. Antalné 64 éves helyi lakost elfogták és a Sárbogárdi Rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók bűnügyi őrizetbe vették.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 15. 13:49, szerda | Helyi

INGATLANCSALÓ BŰNSZÖVETSÉG FELSZÁMOLVA

A Fejér vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói négy férfit őrizetbe vettek, ötödik társukat még keresik. A gyanúsítottak több mint 90 millió forint kárt okoztak csalássorozatukkal.

2025. Szeptember 17. 12:50, szerda | Helyi

ELFOGTÁK A KISKORÚ SÉRELMÉRE ELKÖVETETT BŰNCSELEKMÉNY GYANÚSÍTOTTJÁT DUNAÚJVÁROSBAN

A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai szexuális erőszak bűntette miatt őrizetbe vettek egy 41 éves férfit.

2025. December 05. 07:37, péntek | Sport

Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt

A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.