Hírek
2021. Augusztus 14. 08:56, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Egy napja volt jogosítványa, balesetet okozott - Fotók
A berettyóújfalui rendőrök befejezték a baleset körülményeinek vizsgálatát.
Egy nő közlekedett a személyautójával május 23-án 18 óra körül a 47-es számú főúton, Derecske és Mikepércs között. A nyomozás szerint az időjárási hirtelen megváltozott és elkezdett esni az eső. A friss jogosítvánnyal rendelkező nő nem az út- és látási viszonyoknak megfelelően közlekedett, ezért áttért a szemközti forgalmi sávba, ahol összeütközött egy másik gépkocsival. A mentőszolgálat munkatársai egy embert súlyos, négyet pedig könnyű sérülésekkel vittek kórházba – közölte a rendőrség.
A 38 éves nő gyanúsítotti kihallgatásán elismerte a felelősségét a baleset okozásáért.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást a debreceni lakossal szemben. A rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és a keletkezett iratokat megküldték az illetékes ügyészségnek.



Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 15:00, szerda | Belföld
A független benzinkutasok üzemanyagellátási nehézségektől tartanak, a Mol stabil üzemanyagellátást ígér
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
