Hírek
2022. Június 22. 19:11, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok
Eladta a kocsit pedig nem is az övé volt
Sikkasztás miatt hat hónap, végrehajtásában 3 év 6 hónapra felfüggesztett börtönbüntetésre, és 100 ezer forint pénzbüntetésre ítélte a bíróság azt a különös visszaeső férfit, aki a rábízott kocsit jogtalanul eladta.
2020 júniusában a sértett értékesíteni kívánta a tulajdonát képező személykocsit. Az elkövető férfi jelentkezett nála azzal a szándékkal, hogy megvásárolná a járművet. Az eladó és a vádlott megállapodtak abban, hogy a vádlott elviszi a járművet egy autószerelőhöz, és amennyiben a kocsi működőképes, az adásvétel részleteit megbeszélik. A férfi a kocsit 2020. június 15-án egy tatabányai parkolóból elvitte, azonban az ellenértékét nem fizette meg és a 100 ezer forint értékű járművet sem szolgáltatta vissza, hanem azt eltulajdonította oly módon, hogy néhány napon belül egy ismeretlennek eladta.
A bíróság most ítélte el. Az elsőfokú ítélet jogerős, azt az ügyész, vádlott tudomásul vette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 24. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel és Kijev összefogott ellenük
2026. Március 24. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint összejátszanak a titkosszolgálatok és a Tisza
Elfogadhatatlan és szégyenteljes, hogy a titkosszolgálatok kormánnyal szembeni akciói a Tisza Párt érdekében és a Tisza Párton keresztül történnek - mondta a miniszterelnök.
2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen
Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld
Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten
A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull
