Hírek
2014. Szeptember 14. 19:57, vasárnap | Belföld
Elkezdődött a kitelepítés Zala megyében
Közel nyolcvan embert kell biztonságba helyezni.
A zalai rendőrök, a Készenléti Rendőrség szombathelyi Bevetési Osztály egységei, valamint a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság munkatársai 2014. szeptember 14-én 17 óra 50 perckor megkezdték a két elzárt zalai település, Zalaszombatfa és Szíjártóháza lakóinak kitelepítését.
A rendelkezésre álló adatok szerint az előbbi településről 50, míg az utóbbiból 32 embert helyeznek biztonságba az egyenruhások.
Az árvízi védekezésben és a kitelepítésben segítő rendőrök vizet osztanak a települések lakóinak.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.
2026. Május 08. 10:00, péntek | Belföld
Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit
Magyar Péter Rómában találkozott Giorgia Meloni olasz kormányfővel, akit meghívott egy magyarországi látogatásra.
2026. Május 08. 07:09, péntek | Belföld
A kritikák miatt lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
Lemondott igazságügyi miniszteri jelöltségéről Melléthei-Barna Márton, aki ezt Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön.
2026. Május 08. 07:04, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is szennyezettek lehetnek
Zala vármegye több településére is szállíthattak osztrák kőbányákból származó azbesztszennyezett zúzalékot, amellyel utakat, bicikliutakat és parkolókat tölthettek fel
