Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2012. Május 12. 21:21, szombat | Helyi

Elmarad a Dühöngő ifjúság

Elmarad a Dühöngő ifjúság


A Budapesti Kamaraszínház megszűnése miatt elmarad a május 21-re meghirdetett Dühöngő ifjúság című darab a Bartók Kamaraszínházban.

Sajnálattal értesítjük kedves nézőinket, hogy a Bánk bán bérlet 3. előadása, a május 21-ére meghirdetett Dühöngő ifjúság című darab elmarad. Az elmaradás okáról a Budapesti Kamaraszínház adott ki tájékoztatást:
„(…) a Budapesti Kamaraszínház Nonprofit Kft 2012. március 06-tól végelszámolás alatt áll. A kormányrendeletben meghatározott támogatás azt tette lehetővé, hogy a színház 2012. május 07-ig működjön. A kijelölt végelszámoló ezzel az időponttal elrendelte az előadások leállítását. A fentiek miatt nem áll módunkban szerződéses kötelezettségünknek eleget tenni, illetve új szerződést kötni. (…)”
A Bánk bán-bérlet tulajdonosai bérleteiket tetszés szerint becserélhetik a Bartók Kamaraszínház saját előadásaira (a szervezési csoporttal előre egyeztetve), a megvásárolt jegyek becserélhetőek, illetve pénztári nyitvatartási időben május 23-áig visszaváltatóak!



Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 15. 13:49, szerda | Helyi

INGATLANCSALÓ BŰNSZÖVETSÉG FELSZÁMOLVA

A Fejér vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói négy férfit őrizetbe vettek, ötödik társukat még keresik. A gyanúsítottak több mint 90 millió forint kárt okoztak csalássorozatukkal.

2025. Szeptember 17. 12:50, szerda | Helyi

ELFOGTÁK A KISKORÚ SÉRELMÉRE ELKÖVETETT BŰNCSELEKMÉNY GYANÚSÍTOTTJÁT DUNAÚJVÁROSBAN

A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai szexuális erőszak bűntette miatt őrizetbe vettek egy 41 éves férfit.

2025. December 05. 07:37, péntek | Sport

Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt

A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.