2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

2012. November 13. 23:15, kedd | Helyi sport

Eredményes birkózóink

2012. 11. 10-én A Dunaferr SE birkózó szakosztálya a Tombor István Emlékverseny megrendezésével emlékezett meg a 2010-ben elhunyt kiváló birkózó edzőről.

A rendezvénynek a szakosztály együttműködő partner intézménye az Arany János Általános Iskola adott otthont. 11 egyesület 103 versenyzője köztük 11 dunaújvárosi lépett szőnyegre. Az eseményre kilátogatott több egykori kiváló birkózó köztük Vadász Csaba 13-szoros felnőtt magyar bajnok, EB VB ezüstérmes, Kovács Tibor felnőtt magyar bajnok, Kovács József sokszoros bajnoki érmes versenyző. A mérkőzéseken kiváló küzdelmeket láthattunk a Diák I. a Diák II. és a Serdülő korcsoportban. A Dunaferr SE a csapatversenyben a 4. helyen végzett.

A versenyt támogatták: Vári István vállalkozó, Komóczi Gábor vállalkozó, Hertelendi Dávid vállalkozó, Gábris Lajos MKB Bank fiókvezető, Duna-Pent Kft., DAK Acélszerkezeti Kft., Impact Kft.

2012. 11. 11. Utánpótlás Csapatbajnokság, Nagysáp

2012. 11. 11-én Nagysápra utazott a Dunaferr SE birkózó szakosztályának utánpótlás csapata.

A rendezvényen 14 egyesület vett részt.

Dunaferr SE a második csoportba került, ahol a Tatabánya, Kecskemét, CSABI, Diósgyőr csapataival küzdöttek meg.

Csapatunk a csoport 3. helyén végzett, így nem jutott tovább a 3as döntőkbe, viszont a legjobb csoport harmadik helyezést érte el, így 7. helyen végzett összesítésben, ami az igen erős mezőnyben nagyon jó eredménynek számít.

Asztalos Bálint edző elégedett volt tanítványaival, tudásuk legjavát nyújtották a szőnyegen.

Külön kiemelte Zellei Áron teljesítményét, aki mindhárom mérkőzését magabiztosan megnyerte.

RÖVIDHÍR!

3x3-as olimpiai selejtező - Győzött a férfi válogatott, szombaton dől el a továbbjutás

2024. Május 18. 11:00, szombat | Életmód

Kormány-egészség

Hornung Ágnes: ismét támogatásra pályázhatnak az 1-es típusú diabétesszel foglalkozó civil szervezetek

2024. Május 18. 09:24, szombat | Külföld

Voks 24 - Volt, amikor egy EP-mandátumhoz 116 ezer szavazat is elég volt

Az eddigi legmagasabb európai parlamenti (EP-) választási részvételnél, 2019-ben, csaknem 174 ezer szavazatra volt szükség ahhoz, hogy egy európai parlamenti (EP-) lista átlépje Magyarországon az 5 százalékos küszöböt

2024. Május 18. 05:03, szombat | Külföld

Hetekig eltarthat a helyreállítás a Houstont sújtó vihar után, tovább kutatnak áldozatok után is

Hetekig is eltarthat az áramszolgáltatás helyreállítása a hurrikánerejű viharok sújtotta Houston egyes részein, és változatlanul zajlik a károk felmérése, valamint a kutatás további áldozatok után - közölték a texasi nagyváros ható