Hírek
2014. Május 24. 07:46, szombat | Helyi
Fejlesztések a Béke városrészben
Térköves fekvőrendőrt építenek a Lajos király körúton, ezzel biztonságosabbá téve az átkelést a Százszorszép Óvodaegység közelében lévő területen.
A biztonságos közlekedés megerősítése érdekében egy gyalogos átkelőt is "kapnak" az arra járók. A munkálatokat az Önkormányzat megrendelésére a DVG Zrt. végzi - nyilatkozta Nagy Zsolt DVG Zrt. ágazatvezető.
A biztonsági intézkedés nagy örömükre szolgál az ott lakóknak, hiszen sok kisgyermekes család lakik a városrészben.
Sztankovics László, a körzet képviselője elmondta, hogy a nyár folyamán további fejlesztéseket terveznek a Béke városrészben. Tervek között szerepel a Kertváros egyes részeinek lakóövezetté nyilvánítása is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
