Hírek
2017. Március 26. 06:48, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Felborult egy autóbusz az M5-ös autópályán
Felborult egy autóbusz az M5-ös autópálya Röszke felé vezető oldalán vasárnap hajnalban, a buszon negyvenkilenc ember utazott, öten könnyebben megsérültek - közölte a katasztrófavédelem a honlapján.
A tájékoztatás szerint a baleset a 132-es kilométernél történt, az oldalára borult menetrend szerint közlekedő távolsági autóbusz bolgár nemzetiségű.
A mentés idején forgalomkorlátozásra kell számítani.
Az eddigi információink szerint a buszba és alá senki nem szorult be. A sérülteket a mentők kórházba viszik, a mentesítő járat megérkezéséig a többi utasnak melegedőbuszt küldtek a helyszínre.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 24. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint összejátszanak a titkosszolgálatok és a Tisza
Elfogadhatatlan és szégyenteljes, hogy a titkosszolgálatok kormánnyal szembeni akciói a Tisza Párt érdekében és a Tisza Párton keresztül történnek - mondta a miniszterelnök.
2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen
Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld
Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten
A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull
