Városlista
2026. június 24, szerda - Iván

Hírek

2019. Február 04. 07:20, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Füst miatt Budapesten szakította meg útját egy repülő

Füst miatt Budapesten szakította meg útját egy repülő

Műszaki hiba miatt Budapesten szakította meg az útját az orosz Aeroflot légitársaság Belgrád-Moszkva járata, a fedélzeten füstöt észleltek.

A Flightadar24.com élő radarképe szerint a 2097-es járatot teljesítő Airbus A320-as Szarvas térségében fordult Budapest felé, majd nem sokkal 19 óra előtt rendben leszállt a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.

Az MTI úgy tudja, hogy a repülőgép azért szakította meg útját, mert füst volt a fedélzeten. Az MTI megkeresésére a HungaroControl légiforgalmi szolgálat megerősítette az értesülést.

Címkék: budapest, füst, repülő

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld

V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért

A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.

2026. Június 23. 09:04, kedd | Belföld

Magyar Péter: arra számítunk, hogy a legfőbb ügyész rövidesen le fog mondani

Arra számít a kormány, hogy a legfőbb ügyésznek rövidesen le kell mondania, és le is fog mondani - mondta hétfőn sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszterelnök, Budapesten.

2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld

Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!

Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.

2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld

Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek