2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2014. Október 14. 17:28, kedd | Helyi

Futsal: parázs hangulat, gazdag döntetlen

A Swietelsky-Haladás VSE csapatát látta vendégül hétfőn este a Dunaferr DF Renalpin FC.

Mondhatni, kissé ünnepélyesre sikeredett az este. Mint arról beszámoltunk, a DUNAFERR támogatja az NB I-be frissen feljutott csapatot, így a kezdőrúgás stílszerűen Evgeny Tankhilevichet az ISD DUNAFERR Zrt. vezérigazgatóját illette meg. Az este hangulatfelelősei természetesen elsősorban maguk a játékosok voltak, de minden elismerés a lelkes szurkolóknak, akik mindent beleadtak...

A kezdés nem sikerült szerencsésre, mivel a vezetést a vendégek szerezték meg. De gyors választ adott Szente, aki egyenlített. Hat perc alatt megfordítottuk a találkozót, először Nagy Attila, majd Ivacs Gábor remekelt. Ezt követően újra egalizált a Haladás, itt már 3-3-as döntetlennél jártunk. A térfélcserét követően ismét a Haladás gárdája szerzett vezetést, amit szintén Szente egyenlített ki. Majd két gyors gólnak köszönhetően 6-4-re elhúzott a vendég csapat. Aztán jött az utolsó két perc, a parádés véghajrá. Nem adtuk fel, a kapust lehozva támadtunk, aminek meg is lett az eredménye. Előbb Czár, majd az utolsó másodpercben Schrancz is betalált az ellenfél kapujába, ezzel az eredmény 6-6.

Baranyai Pál vezetőedző összességében elégedett volt a fiúk játékával. Mint mondta, sokat fejlődött a csapat, de még van min javítani.