Hírek
2014. Június 01. 21:27, vasárnap | Helyi
Gyereknap a kórházban a Bartók színészeivel
Első ízben tartottak gyereknapot a Szent Pantaleon Kórházban dolgozók gyermekei részére.
Az eseményre a nem túl barátságos idő ellenére is sokan ellátogattak. A nap folyamán a gyermekek számos programon vehettek részt.
Lehetett focizni, ugrálókötelezni, futni-szaladni, előadást nézni, hiszen a Bartók Kamaraszínház színészei egy rövidke darabbal kedveskedtek a gyerekeknek. Nagyon népszerű volt az arcfestés is, ami talán a gyerekek egyik nagy kedvence.
Borosné Ádám Anett kórházi dolgozó nagyon jónak tartja a kezdeményezést, hiszen, mint mondta a gyerekek örömén kívül, kiváló alkalmat a program a kollégákkal való kapcsolat ápolására is.
Rácz Annamária szervező látva a program sikerességét, bízik abban, hogy hagyományt tudnak teremteni, és lehetőségük lesz a későbbiekben is a családi gyereknap megszervezésére.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.












