Hírek
2019. Szeptember 06. 17:01, péntek |
Belföld
Forrás: MTI/MTI/Vajda János
Halálos baleset történt a 3-as úton Miskolc határában
Összeütközött egy menetrend szerint közlekedő autóbusz és egy személyautó péntek délután a 3-as számú főúton Miskolc közelében, a balesetben a gépkocsit vezető férfi életét vesztette
- közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel. Szabó Csilla sajtóreferens elmondta: a baleset Miskolc és Mályi között történt, a személyautó 73 éves miskolci sofőrje a helyszínen meghalt. A busz utasai közül négyen megsérültek.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a 3-as számú főút balesettel érintett szakaszát a rendőrség teljes szélességében lezárta, a forgalmat Kistokaj irányába elterelik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 24. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel és Kijev összefogott ellenük
2026. Március 24. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint összejátszanak a titkosszolgálatok és a Tisza
Elfogadhatatlan és szégyenteljes, hogy a titkosszolgálatok kormánnyal szembeni akciói a Tisza Párt érdekében és a Tisza Párton keresztül történnek - mondta a miniszterelnök.
2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen
Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld
Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten
A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull
