Hírek
2011. November 29. 08:13, kedd |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Hamilton maradna
Lewis Hamilton, a McLaren pilótája azt mondta, hogy a jövőben is a wokingi Forma-1-es istállónál akar versenyezni, ezért szeretné meghosszabbítani a szerződését.
A brit pilóta megállapodása 2012 végén jár le a csapatnál. „Martin (Whitmars, csapatfőnök) és én is készen állunk arra, hogy leüljünk és beszéljünk a hosszabbításról” – nyilatkozta a 26 éves pilóta. Jenson Button, Hamilton csapat- és honfitársa már október elején meghosszabbította a szerződését.
A 2008-ban világbajnok pilóta már 12 éves korában megállapodott a McLaren-Mercedesszel, hogy az istállónál fog versenyezni. A vasárnap befejeződött világbajnokságon Button a második, Hamilton pedig az ötödik helyen végzett összetettben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 15:28, kedd | Sport
Vb-2026 - Haaland, Mbappé és Messi futballtörténeti magasságokban
A világbajnokság hétfői játéknapján egyaránt duplázó Erling Haaland, Kylian Mbappé és Lionel Messi is futballtörténeti magasságokban jár különböző statisztikai mutatókban.
2026. Június 22. 06:49, hétfő | Sport
Vb-2026 - Egyiptom történelmi győzelmet aratott Új-Zéland felett
Az egyiptomi válogatott megszerezte története első győzelmét a labdarúgó-világbajnokságokon, mivel vasárnap a G csoport vancouveri mérkőzésén hátrányból fordítva 3-1-re felülmúlta Új-Zélandot.
