Hírek
2016. Július 07. 16:26, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Harminc fok körüli meleg lesz a hétvégén
A hétvégén sok napsütés várható, csak néhol lehetnek záporok, zivatarok. Emellett ismét melegszik az idő, 30 Celsius-fok körüli maximumokra lehet számítani.
Pénteken sok lesz a napsütés, csapadék nem valószínű. A legalacsonyabb hőmérséklet általában 9-15, a legmagasabb 26-30 fok között alakul.
Szombaton a napsütés mellett északkeleten lehet szórványosan zápor, zivatar. Emellett délután, estefelé az Alpokaljára is besodródhatnak záporok, zivatarok. Nagy területen megerősödik a szél, az északi megyékben egy-egy viharos széllökés is várható. A leghidegebb órákban 14-19 fok lehet. Napközben általában 25-30 fokig melegszik a levegő, de a felhősebb északkeleten csupán 23-24 fok lesz.
Vasárnap sok napsütés várható, csapadék nem lesz. A minimumhőmérséklet általában 13-18 fok között alakul, de az Északi-középhegység völgyeiben ennél hűvösebb is lehet a hajnal. A nappali maximumok 28-32 fok között alakulnak - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 14. 09:03, vasárnap | Belföld
K&H ifjúsági index: a fiatalok idén átlagosan 51 ezer forintot terveznek karácsonyi ajándékokra
2025. December 14. 09:03, vasárnap | Belföld
MÁV: jön az éves ország- és vármegyebérlet december közepétől
2025. December 14. 09:01, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az ajkai az ország egyik legversenyképesebb kórháza
Az Ajkai Magyar Imre Kórház az ország egyik legversenyképesebb intézménye, amely az elmúlt négy esztendőben több mint 5 milliárd forinttal gazdagodott
2025. December 14. 09:00, vasárnap | Belföld
Mohácson tartott gyűlést a DPK
Az összefogás és a béke iránti elkötelezettségre buzdították hallgatóságukat a Digitális Polgári Körök (DPK) Mohácson rendezett háborúellenes gyűlésének felszólalói szombaton.
