2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2014. Május 01. 07:03, csütörtök | Helyi

Hatalmas bravúr kell, ha nyerni akarunk

Nagyon rossz első félidő, elfogadható második. Így lehet jellemezni a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület felnőtt női csapatának szerdai mérkőzését.

A mérkőzés első negyedében a hazai csapat három találattal húzott el lányainktól, majd a második nyolc percben már néggyel is vezettek, míg Míhók Attila tanítványai egyszer sem rezegtették meg ellenfelük hálóját. A fordulás után kicsit magára talált a Dunaújváros is, már két találattal jobbnak bizonyultak a Szentesnél, de ez is csak arra volt elég, hogy kettőre redukálják a különbséget az együttesek között. Az utolsó felvonásban pedig magabiztosan őrizte Tóth László gárdája az előnyt, így lányainknak egy hárommeccses bravúrra lenne szüksége ahhoz, hogy megnyerje a párharcot.

A döntőben a párharc állása már 2-0 ellenfelünknek a három győzelemig tartó aranycsatban.

Folytatás szombaton délután öt órakor a Fabó Éva Sportuszodában, ahol egy dolog biztos: Mindennél jobban kell a lányoknak a bíztatás a lelátókról!