Hírek
2015. Február 04. 21:32, szerda |
Helyi sport
Forrás: DUOL
Szombaton apa is ott lesz
Mihók Attila tanítványai a Szeged ellen győzedelmeskedtek.
Szeged - Dunaújvárosi Főiskola 8-16 (2-4, 2-4, 1-5, 3-3)
DFVE: Kasó Horváth, Szilágyi 2, Menczinger 3, Gurisatti 5, Garda 3, Slagter 1. Csere: Barna (kapus), Brávik F. 1, Brezovszki, Ziegler 1, Vályi F., Vályi V., Mchunu. Vezetőedző: Mihók Attila.
Gól emberelőnyből: 2/9, illetve 4/10.
Gól ötméteresből: 2/2, illetve 2/2.
Mihók Attila tanítványai a Szeged ellen győzedelmeskedtek.
Szeged - Dunaújvárosi Főiskola 8-16 (2-4, 2-4, 1-5, 3-3)
A lányok legközelebb szombaton 17 órakor hazai pályán játszanak, az Eger csapatát fogadják.
A bajnokság három szakaszból áll. Az első az alapszakasz, a második a középszakasz, a harmadik pedig a rájátszás. A második szakasz a középszakasz, amelyben az alapszakasz sorrendje alapján kialakított két csoportban (egyikben 1-6., a másikban az 7. és a további helyezettek) játszanak a oda-vissza vágós rendszerben, majd ezt követően kezdődik meg a rájátszás.
Az alapszakasz alapján kialakult sorrend a következő:
1-6. helyen végzettek: BVSC-Zugló, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Hungerit Szentes, Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem, UVSE-Centrál, ZF-Eger-EKF.
7-10. helyen végzettek: Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület, Hírös Sport Nonprofit Kft., Kópé Úszó, -Vízilabda Sport Egyesület, UVSE Vízilabda Sportegyesület.
3. forduló
2015. február 7.
17.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - ZF-Eger-EKF
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
2025. December 05. 07:36, péntek | Életmód
A mecseki Zengőn álló építmény lett az Év kilátója 2025-ben
A magyar turisták szavazatai alapján dőlt el, hogy a Mecsek-hegység legmagasabb hegyén álló, az arról elnevezett építmény lett az Év kilátója pályázat győztese
2025. December 05. 07:35, péntek | Külföld
Donald Trump nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin moszkvai találkozóját
Donald Trump amerikai elnök nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin orosz elnök kedden Moszkvában tartott találkozóját.
