Városlista
2026. május 9, szombat - Gergely

Hírek

2014. Május 15. 13:10, csütörtök | Helyi

Idén is DF Kupa, fotós különdíjjal

Idén is DF Kupa, fotós különdíjjal

Idén ismét megrendezi a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület a Dunaújvárosi Főiskola Kupát.

Június 4.-én és 5.-én kerül sor az eseményre, amelyen több nemzetközi csapat is részt vesz majd. A szokásos érmek és díjak mellett lesz egy különleges ajándék is a torna legjobb játékosának. - nyilatkozta Sajó Szabolcs, a Maarsk Graphics KFT. vezetője.

- Idén úgy döntöttünk, hogy ehhez a színvonalas tornához mi is szeretnénk hozzátenni valamit, így a legjobb játékosnak felajánlunk egy portfólió fotózást. Ezt ebben az évben bármikor megejthetjük majd, akkor és úgy, ahogyan a nyertes kívánja. A képeket egy DVD-n kapja meg, a neki tetsző legjobbat pedig ki is nyomtatjuk.

Biztos vagyok benne, hogy parázs hangulatú összecsapásokat láthatunk majd a Fabó Éva Sportuszodában, és abban is, hogy a képeken egy igen kemény játékos másik oldalát is megmutathatjuk.

A Dunaújvárosi Főiskola Kupát már másodjára rendezi meg egyesületünk, tavaly is nagy sikernek örvendett, idén is ebben bíznak a szervezők.

Címkék: DF Kupa, DFVE

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.