Városlista
2026. június 24, szerda - Iván

Hírek

2014. December 02. 21:28, kedd | PR

Írsztepp a Bartókban

Írsztepp a Bartókban

Catherine Gallagher, ír sztepptánc világbajnok és géppuskalábú táncosai december 10-én este 7 órakor mutatják be Michael Jackson ALIVE c. produkciójukat a Bartók Kamaraszínház színpadán.


A közép-európai turné keretein belül Catherine Gallagher és táncosai Dunaújvárosba látogatnak a Michael Jackson ALIVE című szuperprodukciójukkal. Az előadás a pop királyának életműve előtti tisztelgés, amelyet a társulat az ír sztepp táncon keresztül fejez ki. A fergeteges produkció Magyarország különböző pontjain is bemutatásra kerül, így a fővároson kívül élő rajongókhoz is eljut az előadás.
A Michael Jackson ALIVE produkció nagyszabású, izgalmas és újszerű, amely életben tartja a pop-király kultuszát az ír sztepptánc varázslatos mozgásvilágán keresztül. A műsor minden koreográfiája egy-egy Michael Jackson klasszikusra készült, új oldaláról bemutatva a halhatatlan énekes dalait.
Catherine, akárcsak Michael, maximalista és az alkotás művészetét helyezi mindenek fölé. Michael Bush, a pop-király ruhatervezője azt nyilatkozta, hogy a tánc mindig elsődleges volt Jackson számára, a ruha csak azután következett.
A világbajnok hölgy hasonló értékrenddel irányítja a társulat munkáját. A fellépő ruhákat maga tervezi, az anyagokat a legjobb szalonokból szerzi be, mindvégig szem előtt tartva, hogy a kosztümnek a koreográfiát kell kiszolgálnia.
Az ír díva saját társulata, a Catherine Gallagher’s Irish Dance Company egy védjegy a minőségre és a profizmusra. Mind a társulat, mind a szervezői csapat többéves komoly tapasztalattal rendelkezik a show-business terén. A teltházas fellépéseink és az évek alatt elért szakmai sikereink lehetővé teszik azt, hogy új dimenzióba emeljük az európai táncos show-műsorokat, és egy olyan extravagáns produkciót mutassunk be, mint az ALIVE.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 20. 13:01, szombat | PR

Skoda ablaktörlőből diszkófény, orsós magnóból zenei karrier

Dj Dominique a Magyar DJ és Producer Szövetség életműdíjas művésze 2026-ban.

2026. Június 20. 12:54, szombat | PR

K&H: stabilnak érzik a munkájukat a fiatalok, de a megbecsültség hiányzik

a biztos állás mellett az elismerés is egyre fontosabb

2026. Június 18. 15:01, csütörtök | PR

K&H: új szakaszba lépett a vállalatok fenntarthatósági gondolkodása

Miközben a cégek egyre óvatosabban közelítenek a hosszabb távú fenntarthatósági döntésekhez, a gyakorlati intézkedések továbbra is széles körben jelen vannak

2026. Június 17. 13:25, szerda | PR

K&H: a nyár a pénzügyi önállóság gyakorlóterepe

Nyári fesztivál, tábor vagy utazás: érdemes pénzügyi tudással is készülni