Városlista
2025. december 15, hétfő - Valér

Hírek

2015. December 11. 07:39, péntek | Belföld
Forrás: MTI

Ismét csökkent az üzemanyagok ára

Ismét csökkent az üzemanyagok ára

Csökkentette bruttó 6 forinttal a 95-ös benzin és 5 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken a Mol Nyrt.

A csökkentéssel a 95-ös benzin átlagára 328-329 forintra, a gázolajé pedig szintén 328-329 forintra mérséklődött.

Legutóbb szerdán változtak az árak, akkor a 95-ös benzin literenkénti nagykereskedelmi ára bruttó 4 forinttal, a gázolajé bruttó 5 forinttal csökkent.

A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint. Az autósok 15-25 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a kutaknál.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 15. 07:42, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: a befagyasztott orosz devizatartalék lefoglalása és átadása Ukrajnának a háborúba való belépés közvetlen mozdulata

Ha nincs rezsivédelem Magyarországon, alacsonyabb életszínvonal kopogtat be az ajtón - mondta Orbán Viktor a Mandiner Hotel Lentulai című műsorában vasárnap.

2025. December 14. 09:03, vasárnap | Belföld

MÁV: jön az éves ország- és vármegyebérlet december közepétől