Hírek
2021. Július 18. 06:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Jegy nélkül utazott, majd ütött
Gyanúsítottként hallgatták ki a tatabányai nyomozók, azt a 23 éves nőt, aki előzetes szóváltást követően megütött két jegyellenőrt.
A Tatabányai Rendőrkapitányság eljárást folytat közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntett elkövetése miatt egy oroszlányi nő ellen. A rendelkezésre álló adatok alapján július 16-án este a Budapest felől Oroszlányba közlekedő személyvonaton G. Mária, mivel menetjeggyel nem rendelkezett szóváltásba keveredett a jegyvizsgálókkal, és a két férfit többször pofon ütötte – közölte a rendőrség.
A járőrök a nőt a Tatabányai Rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.
2026. Május 08. 10:00, péntek | Belföld
Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit
Magyar Péter Rómában találkozott Giorgia Meloni olasz kormányfővel, akit meghívott egy magyarországi látogatásra.
2026. Május 08. 07:09, péntek | Belföld
A kritikák miatt lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
Lemondott igazságügyi miniszteri jelöltségéről Melléthei-Barna Márton, aki ezt Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön.
2026. Május 08. 07:04, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is szennyezettek lehetnek
Zala vármegye több településére is szállíthattak osztrák kőbányákból származó azbesztszennyezett zúzalékot, amellyel utakat, bicikliutakat és parkolókat tölthettek fel
