Hírek
2016. November 14. 14:44, hétfő | Helyi sport
Jó védekezésnek köszönhetően győzelem idegenben
Izgalmassá tette a mérkőzést a DAC férfi kézilabdacsapata Nagyatádon.
Csermák Gábor tanítványai győzelemmel térhettek haza szombaton a Rinyamenti KC otthonából.
- A jó védekezés kiemelkedő kapusteljesítménnyel párosult - kezdte az értékelést a mester. - Így gyakorlatilag az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést. A támadással viszont akadtak problémák, főleg a pontatlan lövések miatt, így a második félidőre is maradt izgalom.
De a DAC-os fiúk védekezését továbbra sem tudta átszakítani az ellenfél, így fokozatosan elhúzva, biztos győzelmet arattak. (17-22)
A juniorok pedig 26-29-es nagyatádi győzelmükkel magabiztosan vezetik a tabellát.
Csermák Gábor csapata legközelebb november 20-án lép pályára a Komló ellen 18:00 órától.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
2025. December 05. 07:36, péntek | Életmód
A mecseki Zengőn álló építmény lett az Év kilátója 2025-ben
A magyar turisták szavazatai alapján dőlt el, hogy a Mecsek-hegység legmagasabb hegyén álló, az arról elnevezett építmény lett az Év kilátója pályázat győztese
2025. December 05. 07:35, péntek | Külföld
Donald Trump nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin moszkvai találkozóját
Donald Trump amerikai elnök nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin orosz elnök kedden Moszkvában tartott találkozóját.
