Hírek
2020. Január 31. 10:45, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Két kutya okozott súlyos sérüléseket egy nagykanizsai idős férfinek
Súlyos sérüléseket szenvedett egy 82 éves nagykanizsai férfi, akire két kutya támadt rá az utcán, de gazdája sem tudta megfékezni az ebeket - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság (ZMRFK) pénteken a police.hu-n.
Nagykanizsán, a Péterfai utcában lévő kutyafuttatóból csütörtök délután szaladt ki két kutya, megtámadva egy arra sétáló 82 éves nagykanizsai férfit. Az idős ember a földre esett, miközben a kutyák folyamatosan marcangolták.
Többen igyekeztek segíteni, de a kutyák gazdája sem tudta megfékezni az állatokat. Csak a perceken belül kiérkező rendőröknek sikerült a kontroll nélküli ebeket távol tartani, a gazdájuk ezután tudta visszavezetni őket a kutyafuttatóba.
A támadás következtében a nagykanizsai férfit súlyos sérülésekkel szállították kórházba.
Takács Tivadar, a ZMRFK sajtóreferense az MTI érdeklődésére elmondta még: a kutyák gazdája egy nő, aki ellen a nagykanizsai rendőrök gondatlanságból elkövetett súlyos testi sértés megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indítottak. Az ebeket elszállították megfigyelésre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 24. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel és Kijev összefogott ellenük
2026. Március 24. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint összejátszanak a titkosszolgálatok és a Tisza
Elfogadhatatlan és szégyenteljes, hogy a titkosszolgálatok kormánnyal szembeni akciói a Tisza Párt érdekében és a Tisza Párton keresztül történnek - mondta a miniszterelnök.
2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen
Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld
Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten
A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull
