Hírek
2017. Szeptember 22. 17:50, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Ketten meghaltak kamion és személyautó ütközésekor Sörédnél
Ketten meghaltak, ketten súlyosan megsérültek egy személygépkocsiban, amely kamionnal ütközött a 81-es számú főút 20. kilométerszelvényében Söréd közelében
- közölte a katasztrófavédelem és a rendőrség pénteken honlapján. A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a rendőrök a főutat teljes szélességében lezárták, kerülni Bodajk és Csákberény irányába lehet.
Szabó-Bisztricz Anett, a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta, hogy a személyautó mind a négy utasa beszorult, őket a székesfehérvári és a móri tűzoltók feszítővágó segítségével emelték ki a roncsból. Hozzátette: a kamion, amely 24 tonna papírt szállít, keresztbe fordult az úttesten.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.
2026. Május 08. 10:00, péntek | Belföld
Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit
Magyar Péter Rómában találkozott Giorgia Meloni olasz kormányfővel, akit meghívott egy magyarországi látogatásra.
2026. Május 08. 07:09, péntek | Belföld
A kritikák miatt lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
Lemondott igazságügyi miniszteri jelöltségéről Melléthei-Barna Márton, aki ezt Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön.
2026. Május 08. 07:04, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is szennyezettek lehetnek
Zala vármegye több településére is szállíthattak osztrák kőbányákból származó azbesztszennyezett zúzalékot, amellyel utakat, bicikliutakat és parkolókat tölthettek fel
