Városlista
2026. május 13, szerda - Szervác

Hírek

2018. Július 26. 11:46, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Közeledik a nyár első hőhulláma

Közeledik a nyár első hőhulláma

Közeledik a nyár első komolyabb hőhulláma, de nem kell a tavalyihoz hasonló extrém melegre számítani - mondta Pintér Ferenc, a Meteoklinika igazgatója az M1 aktuális csatorna csütörtöki műsorában.

Tartós hőségre figyelmeztetett az Országos Meteorológiai Szolgálat, a következő héten harminc fok feletti hőmérséklet várható - emlékeztetett.

Elmondta: a várható tartós hőség fokozott terhelést jelenthet mindenkinek, főképp az érzékenyebb csoportoknak - idősebbek, krónikus betegséggel rendelkezők, gyermekek - kell figyelni a folyadék és ásványi anyagok pótlására.

Címkék: hőhullám, hőség, nyár

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés

Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.

2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld

Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság

Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.