2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2014. Október 07. 22:28, kedd | Helyi

Liga Kupa: magabiztos győzelem

A Liga Kupa “C” csoportjának harmadik körében a Dunaújváros magabiztos győzelmet aratott a Mezőkövesd otthonában. Labdarúgóink már a találkozó elején magukhoz ragadták a kezdeményezést, mely a 11. percben Orosz révén gólt eredményezett, aki két perc múlva szintén bevette Szántai kapuját (0-2). Az első félidő utolsó percében Böőr harcolt ki tizenegyest, melyet ő maga értékesített is (0-3). A második játékrészben a labdát továbbra is többet birtokolva játszottak labdarúgóink, akik a háromgólos előnyt a 73. percben egy kitűnő, a kaputól 17 méterről leadott Petneházi találat után négyre növeltek, ezzel beállítva a meccs végeredményét (0-4).

játékvezető: Veizer Roland, Varga Gábor, Tőkés Róbert

Dunaújváros: Dániel – Villám, Farkas, Csehi (Hangya a 74. percben), Sárközi, Lázár, Józsi (Petneházi a 45. percben) Böőr (Jakab az 59. percben), Nikházi, Zsótér (Sóron az 59. percben), Orosz (Pascua a 74. percben). Vezetőedző: Dobos Barna.

Mezőkövesd Zsóry FC. Szántai – Csató (Menyhért a 75. percben), Balogh, Búrány, Engel (Hegedűs az 58. percben), Tajthy. Takács (Szeles a 46. percben), Hanzl, Menougogng (Molnár a 67. percben), Máté (Baracskai a 67. percben), Csirmaz. Vezetőedző: Tóth László

Csapatunk a szerdai MTK – Balmazújváros mérkőzést végeredményétől függetlenül vezeti a “C” jelű csoportot.

Tabella:

1. DUNAÚJVÁROS 7 pont
2. MTK BUDAPEST 3 pont
3. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 pont
4. BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 pont

A Liga Kupa 4. fordulójára, a Dunaújváros – Mezőkövesd Zsóry mérkőzésre 2014. október 14-én, (kedd) 14:00-kor kerül sor.