2024. május 6, hétfő - Ivett

2016. Október 04. 11:12, kedd | Helyi sport

Veretlen a DAC csapata - újabb győzelmek idegenben

A hétvégén a Nagykanizsa otthonában játszott Csermák Gábor együttese - ezúttal is elhozhatták a 2 pontot.

- Nem kezdtük jól a mérkőzést. Jó erőkből álló Nagykanizsa 10-6-ra elhúzott. - kezdte Csermák Gábor az értékelést.
Ám a srácoknak csak egy időkérésre volt szükségük, és egy védekezésváltásra, így az első félidő második részét meg tudták nyerni 10 góllal, a félidőben 13-18 volt az állás.

- A második félidőben fegyelmezett csapatmunkával tovább növeltük előnyünket és biztos győzelmet arattunk. - folytatta a mester.
A győzelmet érő 2 pontot ismét sikerült megszereznie a DAC csapatának, 34-24-es győzelmet aratva a Nagykanizsai Izzó SE csapata ellen.

A juniorok szintén győzelmet arattak, a félidei 15-9-es vezetést sikerült megtartani, illetve tovább növelni, így a végén 24-33-as győzelemmel térhettek haza a fiatalok, és ezzel vezetik a tabellát!

A csapatnak legközelebb október 8-án szurkolhatunk a Dunaújvárosi Sportcsarnokban. A felnőtt csapat 16 órakor, míg a juniorok 18 órakor lépnek pályára a Mecseknádasd csapata ellen.

2024. Május 06. 12:45, hétfő | Életmód

A Tavaszi nagytakarítás kampányban 1500 köbméter szeméttől tisztult meg a természet

Negyedik alkalommal rendezték meg idén a Tavaszi nagytakarítás - Takarítsuk ki együtt a természetet! kampányt

2024. Május 06. 12:44, hétfő | Belföld

Nagy Márton szerint Magyarország képes meghatározó szereplővé válni az űripar területén

Magyarországot gazdasági ökoszisztémája, infrastruktúrája és szellemi tőkéje egyaránt alkalmassá teszi arra, hogy meghatározó szereplővé váljon az űripar területén

2024. Május 06. 12:42, hétfő | Külföld

Nem hadászati nukleáris fegyverek bevetését imitáló hadgyakorlatot rendelt el az orosz elnök

Utasította az orosz fegyveres erők vezérkarát Vlagyimir Putyin orosz elnök, hogy készüljön fel egy olyan hadgyakorlatra, amelyen nem hadászati nukleáris fegyverek használatát fogják gyakorolni