Városlista
2025. december 14, vasárnap - Szilárda

Hírek

2012. Június 09. 22:10, szombat | Helyi

Megnyílt az élményfürdő

Megnyílt az élményfürdő

Az ingyenes nap és a jó idő megtette a magáét... Csak azért nem kellett kitenni a telt ház van feliratot, mert jöttek és mentek városunk lakói reggeltől egészen késő délutánig, hogy birtokba vegyék az élményfürdőt.

Már majdnem minden elkészült, vagy volt amiről azt hitték, hogy elkészült és még sem.. Kiderült, hogy a mozaikokat vízzáróréteg felkenése nélkül tették fel, ezért folyamatosan potyognak. Kis tálba gyűjtik az akruálisan lepörgőket... És hát volt, akinek a hiánya már el is vágta a lábát, ami azért több, mint sajnálatos..

gondolom, hogy hevesen emlegették az építkezéskor burkolók felmenőit... Egyébként valószínű, hogy az emeleti medencét más rakta le csempével, mert onnan alig pattog le... Szegény Latabár filmje jut eszembe, a selejt bosszúja... annak kellene elvágni a lábát, aki ilyen slendriánul rakta le, meg annak, a műszaki ellenőrnek.

De ez csak cseppnyi üröm az örömben... Jó idő volt, kellemes nap, és víz és meleg, ne rontsuk már el holmi fanyalgással.

A jegyárak változatlanok, a nyitva tartás egyelőre csak reggel 9 és este 8 között van. Remélhetőleg csak a kezdeti időszakban, hiszen nyáron minden fürdő jóval későbbig tart nyitva.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi

Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád

Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.

2025. Október 15. 13:49, szerda | Helyi

INGATLANCSALÓ BŰNSZÖVETSÉG FELSZÁMOLVA

A Fejér vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói négy férfit őrizetbe vettek, ötödik társukat még keresik. A gyanúsítottak több mint 90 millió forint kárt okoztak csalássorozatukkal.

2025. Szeptember 17. 12:50, szerda | Helyi

ELFOGTÁK A KISKORÚ SÉRELMÉRE ELKÖVETETT BŰNCSELEKMÉNY GYANÚSÍTOTTJÁT DUNAÚJVÁROSBAN

A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai szexuális erőszak bűntette miatt őrizetbe vettek egy 41 éves férfit.

2025. December 14. 09:04, vasárnap | Életmód

Első alkalommal rendeztek jégvirágkarnevált Debrecenben

Első alkalommal rendeztek jégvirágkarnevált Debrecenben szombaton: az augusztusi hagyományos virágkarnevál téli kistestvéreként megtartott fesztiválra több ezren gyűltek össze a cívisváros központjába.