Hírek
2011. December 05. 13:17, hétfő |
Sport
Forrás: hajdupress.hu
Messi lehet Puskás örököse! VIDEÓ!
Lionel Messi, az FC Barcelona aranylabdás futballistája, Neymar, a brazil Santos fiatal támadója, vagy Wayne Rooney, a Manchester United angol válogatott csatára nyeri el a Puskás-díjat.
Azt az elismerést, amely az előző szezon legszebb gólját szerző futballistának jár.
A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) hétfőn hozta nyilvánosságra az internetes szavazás három "kedvencét".
A három jelölt között most újabb voksolás következik, a szavazást 2012. január 9-én zárják le, s aznap, a FIFA-Aranylabda díjátadó gáláján, Zürichben derül fény a győztes kilétére. Íme, a teljes mezőny, benne Messi találatával!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 24. 11:39, kedd | Sport
Újra a legjobbak között Olaszországban
Elérkezett az év első versenye, a megszokott jesolo-i pályán, Olaszországban. Nagy Ádám nagyon várta már, hogy újra versenyezhessen abban a rettentően színvonalas mezőnyben.
2026. Március 23. 07:16, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Pontot szerzett a Kisvárda otthon a Ferencvárossal szemben
A Kisvárda hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Ferencvárossal a labdarúgó Fizz Liga 27. fordulójának vasárnap esti zárásán.
2026. Március 22. 15:06, vasárnap | Sport
Gidai Máté és az Autósport!
Beszélgetés Gidai Máté autóversenyzővel, a húsvéti Rallycross Fesztivál előtt.
