Hírek
2018. Május 21. 16:03, hétfő |
Belföld
Forrás: police.hu - illusztráció:pixabay
Metróalagútba mászkált három tizenéves a fővárosban
A budapesti nyomozók bíróság elé állítási javaslattal zárták annak a két fiatal férfinak és 16 éves társuknak az ügyét, akik bementek az alagútba és ezzel megzavarták a metró működését.
A nyomozás adatai szerint a 18 éves pátyi T. Péter, a 18 éves budakeszi O. Róbert és társuk, egy 16 éves budapesti fiú tavaly december 25-én este Budapest X. kerületében, a Pillangó utcai metrómegálló közelében átmászott a kerítésen, majd a sínek mellett besétált a metróalagútba. A biztonsági őr ezt észrevette és feszültségmentesítette a metró pályaszakaszát. Ennek eredményeként a metróközlekedés szünetelt és az utasok szállításához pótlóbuszokat kellett beállítani a forgalomba.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Főosztály Betörési Osztálya munkatársai a csoportosan elkövetett közérdekű üzem működésének megzavarása miatt folytatott eljárást befejezték és az ügyben keletkezett iratokat a napokban bíróság elé állítási javaslattal megküldték az illetékes ügyészség részére.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 16:00, szerda | Belföld
NAV: az Adótraffipax rovatból tájékozódni lehet, hogy hol és milyen típusú ellenőrzések várhatók
2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború
Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést

