Hírek
2013. November 01. 17:41, péntek | Helyi
Miért járnál rosszabbul, ha dunaújvárosi vagy?
Pompás dolog 40%, 50%, 60% százalékkal olcsóbban vásárolni. Eddig erre csak a budapestieknek és a megyeszékhelyeken élőknek volt lehetőségük.
Ennek már vége. Honlapunk kiadója új webáruházat indított: www.dunakupon.hu
Mi, a dunaújvárosiaknak és a város környékén élőknek biztosítunk akciós vásárlási lehetőséget.
A termékek meghatározott darabszámmal, és legalább 30 százalékos kedvezménnyel vásárolhatók a készlet erejéig, s az akció lejártáig.
A webáruházban megvásárolt termékek kuponját a Tourinform Irodában ( Vasmű út 10. - volt Ibusz) kell átvenni, s ott kell az akciós értékét is kifizetni.
Néhány termék a percről percre bővülő kínálatból: porcelán köröm, power-plate bérlet, kézi autómosás, autó-abroncs-csere, ebéd, virág, fehérnemű, kozmetikum.
Mindez hihetetlenül kedvező áron. Igazolásául annak, hogy a dunaújvárosiak is szeretnek nagyon olcsón vásárolni. Így néhány órával az áruház után már vannak kifogyott termékek...De semmi gond, mert a kínálatunk napról napra bővül.
Gratulálunk a szerencsés vásárlóknak!
Nézzenek be hozzánk:
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 15. 13:03, kedd | Helyi
DISZNÓHÚS MELLETT DROGGAL IS ÜZLETELT
Egy drogkereskedő férfit és segítőjét fogták el a Fejér vármegyei nyomozók. A páros felső kapcsolatára a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda Kábítószer Bűnözés Elleni Hivatal csapott rá.
2025. Április 02. 09:35, szerda | Helyi
DISZNÓHÚS MELLETT DROGGAL IS ÜZLETELT
Egy drogkereskedő férfit és segítőjét fogták el a Fejér vármegyei nyomozók. A páros felső kapcsolatára a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda Kábítószer Bűnözés Elleni Hivatal csapott rá.
2025. Március 25. 09:54, kedd | Helyi
Közeleg az év első lomtalanításának ideje
Mint arról már korábban beszámoltunk, ebben az évben is folytatja az önkormányzat a városrészenként meghirdetett lomtalanítási sorozatot. Az első Újtelepen lesz, április 5-én.
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.