2013. Augusztus 22. 13:22, csütörtök | Sport

Minden a terveink szerint alakult!

Kondella Péter - Szilassy Arnold Honda Civic Type-R - Tatabánya Rali.

Petit kérdezem a sikeres verseny után.

Az időiteket nézve szinte minden gyorson hasonlókat mentetek. Ezt hogy sikerült abszolválni?

Mivel Hidegkúti Balázsék, akikkel holtversenyben álltunk a bajnokságban, nem indultak, ezért a taktikánk erre a versenyre csak annyi volt, hogy egy kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtsunk, a saját tempónkat autózva.

Úgy látszik ez a mért időkben is megmutatkozott.

Véletlenül esőmentes verseny volt a IV. CYEB Tatabánya Rali.

Az aszfaltkülönbségek mennyire tették kalandossá a versenyeteket?

Nem nagyon volt kalandunk. A pusztavámi gyorsról tudtuk, hogy ha száraz a pálya, akkor is csúszni fog, a rugógyári gyorsnak valamivel jobb volt a minősége, tehát arra különösebb figyelmet nem fordítottunk, a megszokottakhoz képest.

Tíz ponttal vezetitek az N3 kategória és az N abszolút bajnokságot.

Mire elég ez a pár pont?

Ez a tíz pont előny arra elég, hogy a Vác rallyn, ha csak célba érünk, akkor is bajnokok leszünk 2013-ban. Illetve, amennyiben Balázsék nem indulnak a bajnokság 6., egyben utolsó futamán, akkor már bajnokként tudunk elrajtolni a kategóriánkban és a csoportunkban.

A csapatod nemsokára egy újabb taggal fog gyarapodni, ugyanis párod, korábbi navigátorod Edina kismama.

Mennyire tudsz odafigyelni a felkészülésre, hogy ő sem szenvedjen hiányt?

Nagyon jó helyzetben érezhetem magam, mert kölcsönös a támogatás. Amikor nincs verseny, természetesen Edinával és a születendő kisbabánkkal foglalkozom - a munka mellett -, a versenyek közeledtével, és a versenyen Edina maximálisan támogat abban, hogy az adott feladatra tudjak koncentrálni.

Köszönet a Támogatóinknak!

2024. Április 19. 07:24, péntek | Sport

Bukaresti tenisztorna - Fucsovics legyőzte a második kiemeltet, és negyeddöntős

Fucsovics Márton bravúros győzelemmel bejutott a negyeddöntőbe az 579 ezer euró összdíjazású, bukaresti salakpályás férfi tenisztornán.

2024. Április 17. 17:22, szerda | Sport

Párizs 2024 - Száz nappal a rajt előtt már 150 kvótája van Magyarországnak

Már százötven kvótája van a magyar csapatnak, mely összességében közel kétszáz fős lehet

2024. Április 16. 21:49, kedd | Sport

Csak századmásodpercekre az első helytől

Gender Tamás Junior 2024. 04. 10-13. között Franciaországban, Champions of the Future (RGMMC) bajnokság keretein belül, Val d\'Argenton-ban a Circuit de karting du Val d\'Argenton-on versenyzett.

2024. Április 16. 10:14, kedd | Sport