Hírek
2023. November 23. 06:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Nébih: natur mandulát és lenmagot hívott vissza a Tesco
Natur mandulát és lenmagot hívott vissza a Tesco Globál Zrt. kártevő lehetséges jelenléte, valamint határérték feletti peszticid szennyezettség miatt - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih).
A mandula esetében a visszahívás a 200 grammos 2024. június 27.-i minőségmegőrzési idővel rendelkező, valamint az 500 grammos 2024. június 26.-i és 27.-i minőségmegőrzési idővel rendelkező TS natur mandulára és a lédig natur mandulabélre vonatkozik.
A lenmagnál a Tesco a TS Lenmag 200 grammos kiszerelésű termékét, mely 2024. május 10.-i minőségmegőrzési idővel rendelkezik, tételazonosítója: E11230261D.
Mindhárom termék gyártója az ENCINGER SK s.r.o.
A Nébih kéri a vásárlókat, hogy a megadott azonosító adatokkal megegyező termékeket ne fogyasszák el!
A termékek a vásárlás helyére vagy bármelyik magyarországi Tesco áruházba visszavihetők, ahol a vásárlást igazoló számla, vagy nyugta hiányában is kicserélik, vagy visszatérítik annak árát.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld
Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása
Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is
2026. Május 01. 10:00, péntek | Belföld
Véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora
A Belügyminisztérium és az Igazságügyi Minisztérium vezetőjének bejelentésével véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora csütörtökön.
2026. Május 01. 09:18, péntek | Belföld
Visszautalja a TISZA Wáberer György 100 milliós támogatását
Visszautalja a TISZA Párt Wáberer György nagyvállalkozó támogatását – erről írt közösségi oldalán Magyar Péter leendő miniszterelnök.
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
