2024. április 23, kedd - Béla

2012. Április 23. 07:21, hétfő | Sport
Forrás: STOP / MTI

Női kézilabda: nyolcadszor lett kupagyőztes a Győr

Sorozatban nyolcadszor lett Magyar Kupa-győztes a Győr női kézilabdacsapata, amely a vasárnapi döntőben 20 góllal verte a Békéscsabát.

A nemzetközileg is kiemelkedő gárda már a félidőben tucatnyi góllal vezetett, s többek között a 11-szer eredményes Jovanka Radicevic hathatós közreműködésével könnyedén nyert a viharsarkiak ellen.

Eredmény, Magyar Kupa, döntő:
Győri Audi ETO KC-Budapest Bank-Békéscsaba 42-22 (22-10), legjobb góllövők: Radicevic 11, Löke 7, illetve Tóth K. 5

A harmadik helyet a Vác szerezte meg, miután a vasárnapi, győri helyosztón a hajrában fordított és végül három góllal győzött a Siófok ellen.
Vác- Siófok-Galérius Fürdő 29-26 (12-15)

MTI / STOP

2024. Április 22. 10:06, hétfő | Sport

Fucsovics 29 helyet javított a tenisz-világranglistán, Marozsán a 38.

Fucsovics Márton a bukaresti tornagyőzelmével 29 helyet javított, ezzel 53. a férfi teniszezők világranglistáján, melyen legjobb magyarként Marozsán Fábián a 38.

2024. Április 21. 11:25, vasárnap | Sport

Kínai Nagydíj - Verstappen rajt-cél győzelmet aratott Sanghajban

A címvédő és háromszoros világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Kínai Nagydíjat, ezzel tovább növelte az előnyét az összetettben.

2024. Április 21. 06:00, vasárnap | Sport

A Kisvárda elleni döntetlennel ismét bajnok a Ferencváros

A Ferencváros megnyerte sorozatban a hatodik, összességében pedig a 35. bajnoki címét, mivel hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a kieső helyen álló Kisvárdával

2024. Április 20. 09:46, szombat | Sport

Győzelemmel avatta fel az Alba Arénát a magyar jégkorong-válogatott

A jövő vasárnap kezdődő divízió I/A-világbajnokság előtt álló magyar férfi jégkorong-válogatott 2-1-re legyőzte az elitben szereplő norvég csapatot a székesfehérvári Alba Aréna avató mérkőzésén pénteken.