Városlista
2026. február 5, csütörtök - Ágota

Hírek

2015. November 23. 16:46, hétfő | Helyi sport
Forrás: Huszka Zsuzsanna, DFVE marketing- és kommunikációs vezető

Nyerni tudtunk Szentesen is

Nyerni tudtunk Szentesen is

A Magyar Kupa után most a bajnokságban is a Dunaújváros bizonyult jobbnak a Szentes elleni párharcban.

A két együttes, akár a kupameccsen, végig fej – fej mellett haladtak, ám egy hajszálnyival mindig a DFVE csapata tudott jobb lenni, az első negyedben ez már egy gólos előnyt jelentett. A folytatásban, ha a Szentes fel is jött lányainkra, egy – egy klasszis teljesítmény mindig a dunaújvárosiak oldalára billentette a mérleg nyelvét. A harmadik etapban aztán a Tisza – partiak felébredtek, és talán a mieink kicsit elaludtak, hiszen itt Kövér – Kiss Rékáék átvették a kezdeményezést és az előnyt is, két gólos szentesi vezetéssel vonultak a csapatok az utolsó felvonás előtti pihenőre. Ez a nyolc perc viszont parádésan sikerült Mihók Attila tanítványainak, akik nemcsak megfordították az párharc állását, de végül két találattal felül is múlták nagy riválisukat.
Hungerit-Szentes–Dunaújvárosi Főiskola VE-Maarsk Graphics
9 – 11 (3–4, 2–2, 3–1, 1–4)
DFVE: Kasó, Szilágyi 3, Menczinger 1, Gurisatti 3, Horváth 2, Huszti D., Brezovszki, Ziegler 1, Vályi V., Somhegyi 1, Brávik F., Vályi F., Barna. Edző: Brávik Fruzsina.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek

Ötmillió forint értékű marihuána

Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.

2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek

Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett

Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.

2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború

Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést