Hírek
2016. Szeptember 27. 19:03, kedd |
Helyi
Forrás: police.hu
Nyolcvan embert károsított meg
A dunaújvárosi rendőrök vádemelést javasoltak egy férfival szemben, aki interneten hirdetett telefonokat, azonban a vételár kifizetését követően nem küldte meg a készülékeket.
A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság csalás bűncselekmények elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást J. Péter 42 éves győrzámolyi lakossal szemben.
A férfit azzal gyanúsítják a rendőrök, hogy 2015. év elejétől kezdődően internetes oldalakon mobiltelefonokat hirdetett meg eladásra, azonban miután a vevők elutalták a számláira a megbeszélt összegeket, ő nem küldte el a kifizetett árucikket. A rendőrök megállapították, hogy J. Péter ezzel a módszerrel nyolcvan embertől csalt ki öt és ötvenezer forint közötti összeget.
A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság befejezte az ügyben folytatott nyomozást és az illetékes ügyészségen vádemelést javasolt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 09. 09:39, péntek | Helyi
A MAGYAR AUTÓKLUB FEJÉR VÁRMEGYEI RENDŐRÖKET JUTALMAZOTT
Év végi köszönet a közös munkáért.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek
Ötmillió forint értékű marihuána
Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.
