Hírek
2015. Február 19. 07:54, csütörtök |
Helyi
Forrás: Dunaferr SE
Olimpiai bajnok érkezik a városba
Kötetlen beszélgetésre invitál a Dunaferr Se.
A Dunaferr SE kajak-kenu szakosztályához érkezik február 20-án, pénteken 16.00 órára Pulai Imre olimpai bajnok kenus, aki élményeiről, tapasztalatairól egy kötetlen beszélgetés keretében mesél a kajak-kenu csónakházban.
A helyszín: 2400 Dunaújváros, Eszperantó út 4.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
