Városlista
2026. május 9, szombat - Gergely

Hírek

2016. Július 01. 15:28, péntek | Helyi

Pecsét István túl van a műtéten!

Pecsét István túl van a műtéten!

Cserna Gábor polgármester közleményben tudatta: Pecsét István sikeresen vette az első akadályt, túl van a műtéten.

Papp Lajos neves szívsebész így vélekedett: "Nem mindenkinek adatik meg az istenhit, de minden ember hihet magában - ez gyógyulásunk legfőbb titka."
Pecsét István hitt magában, a gyógyulásában és immár sikerrel vette az első fontos akadályt, az általa küldött képeken mosolyogva üdvözöl bennünket a műtét után!

Az ő útja, mindannyiunk szívügyévé vált!
Öröm látni az őt kísérő szeretetet, valóban megható követni István küzdelmét! Példát mutat nekünk türelemben és kitartásban, és erőt ad mindazoknak, akik hasonló betegséggel küzdenek.

Nem volt könnyű István céljának megvalósítása, de Önök, kedves adományozók hozzásegítették őt a gyógyulásához! Hiszem, hogy Istvánnak sikerülni fog az álma, és kérem, hogy az útján továbbra is segítsék őt!

Ne feledjék, minden forint számít!
Kérem, adományukat küldjék el a Közalapítvány számlaszámára (OTP 11736037-20550 332 – „Pecsét István javára”), vagy keressék fel a gyűjtőpontokat!

Kép forrása: Facebook

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.