Hírek
2011. Szeptember 03. 14:21, szombat |
Belföld
Forrás: STOP
Pompaautókkal mennek majd Semjén temetőibe
Huszonöt frissen vásárolt elektromos pompakocsi száguldozik majd a miniszterelnök-helyettes által felügyelt temetőkben.
Huszonöt darab pompaautót vásárol a Budapesti Temetkezési Intézet Zrt. Az autók mindegyike tisztán elektromos meghajtással megy, miközben "homogén esztétikai egységet alkotnak".
A homogén esztétikai egység alkotása közben is képesek a sofőrt és még valakit szállítani, miközben természetesen egy koporsóval is meg vannak pakolva.
A pompaautókért és a velük kapcsolatos szolgáltatásokért a BTI összesen százmillió forintot fizet az ElectroAuto Kft.-nek.
Ha minden jól sikerül, a huszonöt pompaautó szoros alakzatban gördülhet majd be az egyetlen területre, amelyért Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes vállalja a felelősséget. Az állami temetőkbe.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 24. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel és Kijev összefogott ellenük
2026. Március 24. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint összejátszanak a titkosszolgálatok és a Tisza
Elfogadhatatlan és szégyenteljes, hogy a titkosszolgálatok kormánnyal szembeni akciói a Tisza Párt érdekében és a Tisza Párton keresztül történnek - mondta a miniszterelnök.
2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen
Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld
Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten
A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull
